Интервю с Idiota_X

Архивите са живи - теми и материали, свързани с ЦРХ
Нов отговор
Аватар
iak
Администратор
Рег. на: 30 Авг 2011
Кара: скоро рекс
Фейсбук: твоят фейсбук профил?
От: Варна
Обратна връзка:

Интервю с Idiota_X

Мнение от iak »

Приятно четене... :crx:

1. Здравей, били се представил с няколко думи - от къде си, години, с какво се занимаваш?
- София//Плевен, имам близо 30 работни места зад гърба си, в най различни среди.

2. Какво прави днес?

- Работа, Хонда в сняг е забава невероятна.

3. Каква кола караш в момента?

- Прелюд 4г. H23A2, Акорд Купе J30A1 и пистов мотор Honda CBR600F4i Sport.

4. Кога за първи път и по какъв повод се запозна с Honda CRX?

- Преди много години, мисля 2010-2011, се запоснах с Радко (paRADOx) и след няколко светофарни преживявания бях сигурен, че е въпрос на време преди и аз да се сдобия с рекс.

5. Кое ти хареса и те привлече в този модел на Хонда?
- Първото нещо което ме грабна е 8500 оборота и 110км/ч. на втора и след това почнах да обръщам внимание как колата е също толкова уникална на интериор, екстериор и усещане за един волан, едни педали и кеф от завои. Бих искал да кажа, че е доста по бюджетен вариант на Ferrari F40, но уви, все още не съм карал, някой ден надявам се...

6. В какво се превърна този автомобил за теб, какво промени в твоя личен план?
- За пръв път с тази кола, просто излизах да заредя и да търся завои, въпреки че смело твърдя, че притежавах най изтормозеният рекс в България.

7. Разкажи ни най-смешното и най-сериозното събитие с твоят рекс?
- Случката се намира в София, Надежда, на улицата с банките. Седя си най-споконо в колата, паркирал се, спуснати прозорци, пуша си цигарка, и покрай колата минават една майка с детето си, което бих казал беше или на 5 или 6г., и в момента в който детето видя колата, започна да дърпа майка си за ръка и заклевам се думите му бяха: "Мамо! мамо! виж, ЦРХ!!! ЦРХ!!!! ЦРХ!!!!"

Незабравим момент и почти всеки ден с тази кола е такъв. Не познавам, човек който да разграничава коли по марка и модел и да не уважа рексовете. Всички се възхищават, кои са имали, кои не, кои мечтаят, всички.

8. Какво си искал да направиш за твоят рекс, а не си успял?
- Пребоядисване и пълно реставриране на купето, BC валове, клапани и обще взето всичко свързано и необходимо за това колата да е силна атмосфера и да развърта до 12 000 - 14 000 оборота (мда, постижимо е, но с много финанси).

9. Според теб, за какво хората си купуват Хонда ЦРХ?
- Душевно спокойствие и щастие.

...Няколко въпроса за нашият форум

10. Как и кога разбра за форумът на ЦРХ България?
- Нямам спомен, мисля че Иван Фена ме препрати тук за една тема.

11. Ползваш ли форума, какви бяха първите ти впечатления?

- Нямам критики или препоръки, форум като форум си е, жалко просто че им мина ерата на форумите и хората вече не са толкова ативни.

12. Какво би искал да видиш във форума?
- Всичко което се счита за полезна информация за един рекс от до, да е добре "сресана" и подредена информация и с малко реклама по актуалните социялни мрежи, да живне малко форумът, да се насърчават хората да направим мястото "google" за рексове.

...Сърдечно благодаря и за финал

13. Има ли нещо, което искаш да кажеш на бъдещите колеги рексомани?
- Скачайте смело, каквито и съмнения/притеснения да имате, няма да съжалявате за нито един момент прекаран с рекс.
Honda CR-X сектата на България - http://crxbg.com

Купувам часовник / Продавам часовник - http://okazion24.com

Да притежаваш ЦРХ е неповторимо, но и скъпо удоволствие...
Аватар
paRADOx
CRX
Кара: колата от мечтите си

Re: Интервю с Idiota_X

Мнение от paRADOx »

Само ще кажа, че това лудо момче караше BMW преди да се запознаем ;)
Я се виж сега: голям човек с 3 Хонди в гаража и мисли за 4-та :D
Изображение
Аватар
iak
Администратор
Кара: скоро рекс
Фейсбук: твоят фейсбук профил?
От: Варна
Обратна връзка:

Re: Интервю с Idiota_X

Мнение от iak »

:crx:
Honda CR-X сектата на България - http://crxbg.com

Купувам часовник / Продавам часовник - http://okazion24.com

Да притежаваш ЦРХ е неповторимо, но и скъпо удоволствие...
Нов отговор