[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions_content.php on line 685: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions_content.php on line 685: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4586: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4588: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4589: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4590: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
ЦРХ България • Виж темата - Днес с РЕКСа разстрелях...

Дата и час: 18 Ное 2019 20:54

Днес с РЕКСа разстрелях...

ЦРХ състезания и резултати, както и всичко останало на тази тематика.
  • Автор
  • Съобщение
Аватар

paRADOx

CRX

• Кара:

Re: Днес с РЕКСа разстрелях...

Мнение21 Дек 2012 17:46

Днес някакъв батко с Audi S8 Coupe, може би подразнен от ръмженето на моята Honda, ми подсвирна на светофара подигравателно едва ли не.
По заводски данни го дават да прави от 0-100 за 4 сек, но реално до 100км/ч беше зад мен. Толкова настъпваше газта това момче, явно не очаквайки такава изненада от малолитражния REX, че едва взе завоя след като ме мина....
Това е от мен за сега :)
Изображение
Аватар

doichincrx

C

Мнение27 Дек 2012 00:42

Възможно е да е бил с малак двигател например някой четери цилиндров 200к.с да речем а този с който го дават да ускорява за 4сек. да е най големия с който се предлага ;) казвам го понеже преди имах един случаи с една панамера пак еи така не бяха излязли още на пазара а в бг. си ги караха вече :shock: и един такъв като го разпънах
милия никаде не оспя да се включи и след доста време разбрах ,че не съм толкова бърз :lol:
Аватар

paRADOx

CRX

• Кара:

Мнение05 Фев 2013 22:45

От дълго време обмислям, и мисля скоро да го направя...Да сложа една камера която да снима физиономиите на хората преди, и след. :lol:
Случка от няма и 15 мин.
Карам си спокойно с 50км/ч, слушам си музика и се кефя на живота.
Изведнъж от дясната ми страна се изравнява с мен някакво лачено BMW от по-новите моделчета с две момчета в него, които ме гледат и ми се присмиват.
Подминават ме и спират на светофара.
Спирам аз до тях и оглеждам BMW-то, после поглеждам към тях, а те се заливат от смях.
Светва зелена светлина, а те вече са се изнесли 2 метра напред още на жълта светлина.
Включил съм на първа и потеглям. Те са вече на 3 коли от мен....и тук става интересно...Вкарвам втора, разминавам ги ама бясно, направо обръщам огледалата на BMW-то, и ги забравям някъде назааад, назааад.
Спирам на следващия светофар и същите двама спират до мен с BMW-то, този път с....ама няма толкова препарирани физиономии. Свалят прозореца и шофьора ми вика: "Кво е тва чудовище бе брат????!?!?!"
-Малолитражка - му отговарям аз и се преливам от смях, точно по начина по който ми се смяха те преди
Питам го: "А твоята колко е?", а той отговаря: "Двойка"
Ето тука вече ме напъна жестоко смях, но се въздържах да не избухна през сълзи и да припадна от кеф.
Поиска да направим втори старт. Този път не го оставих даже да си поеме въздух. Първа, втора, трета и...космическа разлика. Стигайки на следващия светофар, двамцата минават покрай мен и ме поздравяват с вдигнат палец.
Това е за днес. Все още съм жив. И знам че живота ми се събира в три букви: C R X!
Поздрави!
Изображение
Аватар

addicted2crx

• Кара:
  • Скайп:

Мнение10 Мар 2013 01:35

От край време имахме кавга със един БВМ фен, следователно че ще издуха моята малка количка :twisted:

статистиката : BWM e60 530D 212hp VS Honda CRX d16z5 124hp
забележка : и двете коли са напълно сток, с исключение на K&N панелен филтър за CRX-a

голям + за CRX-a направих му около 3,4 коли от няколко пускания, без значение дали от място или на летящ старт :lol:
Аватар

paRADOx

CRX

• Кара:

Мнение15 Апр 2013 14:47

Днес един приятел се пробва с неговата Lancia Lybra 2.0 160hp.
Никакъв шанс за италианския автомобил.
4:0 за CRX-а! :P
Изображение
Аватар

tony-asa

Администратор

• Кара:
  • Скайп:

Мнение15 Апр 2013 17:33

Браво Радо,нема некъв италианец да ни се опъва,я!
Изображение
Аватар

paRADOx

CRX

• Кара:

Мнение18 Апр 2013 19:45

Евала, евала!
Тея с BMW-тата са ми любимци. Прати ми го на мен тоя с надписа. Специално заради него ще си сложа на задните габарити надпис "BMW KILLER"! :lol:

Тони, няма немско, няма френско, няма италианско.....всичко припада от 20-годишните ни РЕКСове. ;)
Изображение
Аватар

fakel4e

CRX

• Кара:

Мнение18 Апр 2013 19:50

Дайте ми и на мен ве :D Аз миналата събота няк'ва 5-та серия(2000г) идва от зад засилил се набих 3-та и го дебнах да застане до мен и като набичих до край газта и доста бързо изчезна :D и пичето до него гледа после странно колата ми :D. А някви фенчета раздаваха газ на някакъв фиат и застанаха до мен и викат "Абе кво му стори на тоя с БМВ-то" и се смееха :D
Последна промяна fakel4e на 18 Апр 2013 19:55, променена общо 1 път
Аватар

fakel4e

CRX

• Кара:

Мнение18 Апр 2013 19:59

Не знам, дали ще е в мен колата :) А и не давам газ понеже катери на 1 бар ...
Ако всичко е наред и оправя някои дреболии ще се пуснем :)
Предишна

Назад към Драг, дрифт и тайм атак